Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

maciek1

2

Partnerzy

lesko2

sanok2_kopia

lesko

zarszyn

besko

 

ustrzyki

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem leskoonline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice Lesko


Stowarzyszenia

Partie Sanok
Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Imprezy

Finał Konkursu na "Najpiękniejszą szopkę i kartkę Bożonarodzeniową" w BDK w Lesku

Finał Konkursu na LESKO / Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku i Zespół Szkól Samorządowych w Hoczwi zapraszają na Finał Konkursu „Najpiękniejsza szopka i kartka Bożonarodzeniowa”, który odbędzie się 17.01.2015 r. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej BDK. W programie wręczenie nagród i Jasełka. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Święto Trzech Króli w Polańczyku

Święto Trzech Króli w PolańczykuPOLAŃCZYK / 6 stycznia 2016 r. /środa/ po raz pierwszy w Polańczyku odbędą się uroczystości związane ze Świętem TRZECH KRÓLI. Zbiórka od 10.15 przy Urzędzie Gminy. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnego świętowania.   źródło: Urząd Gminy Solina

Więcej...

Sylwester na rynku

Sylwester na rynkuBurmistrz Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zapraszają na Sylwester 2015/16 na rynku. Impreza rozpoczyna się o godzinie 23:00 Muzycznym Startem. Wiecej informacji na plakacie.   Urząd Gminy Lesko

Więcej...

Puchar Podkarpacia Nordic Walking

Puchar Podkarpacia Nordic Walking POLAŃCZYK / W dniu 10 października 2015 roku w Polańczyku odbędą się zawody o Puchar Podkarpacia Nordic Walking. Start przy kortach tenisowych w Polańczyku. Uczestnicy startują na dystansach: 5 km i 10 km. Szczegóły na plakacie.  

Więcej...

Gminne Dożynki w Łukawicy

Gminne Dożynki w ŁukawicyZapraszamy na Gminne Dożynki, które odbęda się w Łukawicy przy Centrum Kultury Pogranicza. Impreza odbędzie się 23 sierpnia. O godzinie 11:30 Dożynki rozpoczną się zbiórką Korowodów Dożynkowych. Następnie w programie przewidziana jest msza święta. Więcej szczegułów poniżej.  

Więcej...

Weekendowy kalejdoskop bieszczadzki, czyli co, gdzie i kiedy

Piękna pogoda tylko zaprasza na kolejne wydarzenia, których nie będzie brakować w naszym regionie. Przez cały weekend, od piątku do niedzieli, odbywać się będzie mnóstwo imprez i napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy w dalszym ciągu zapraszają na Solinę gdzie nie brakuje atrakcji. Zaplanowane są również koncerty. Znów na naszym

Więcej...

VI FESTYN PARAFIALNY JANKOWCE

VI FESTYN PARAFIALNY JANKOWCEW Jankowcach 16 sierpnia br. odbędzie się VI FESTYN PARAFIALNY. Start o godzinie 15:00. Wystąpi zespół Baciary.   Urząd Miasta i Gminy Lesko

Więcej...

AGROBIESZCZADY 2015 w Lesku!

AGROBIESZCZADY 2015 w Lesku! LESKO / W dniach od 1-2 sierpnia w Lesku odbędą się XX Jubileuszowe Targi Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa AGROBIESZCZADY 2015. W programie: konkursy, koncerty, wystawy i targi zwierząt, wystawy trofeów łowieckich, warsztaty kulinarne, pokazy psów myśliwskich i wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

I Zawody Drwali-Operatorów Pilarek w Lesku

I Zawody Drwali-Operatorów Pilarek w LeskuLESKO / Lasy Państwowe zapraszają na I Zawody Drwali-Operatorów Pilarek Lesko, które odbędą się 1 sierpnia 2015 roku. Start o godzinie 10.00 przy ZSL w Lesku. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

KONKURS!!! Do wygrania 8 wejściówek na pokaz Streets Owners

KONKURS!!! Do wygrania 8 wejściówek na pokaz Streets OwnersLESKO / W dniu 21 lipca 2015 roku o godzinie 19.00 na stadionie miejskim przy ulicy Jana Pawła II w Lesku odbędzie się pokaz czeskiego teamu STREET OWNERS. Wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego - tylko 20zł Kasa czynna w dniu pokazu, na stadionie przed spektaklem Z tej okazji mamy do rozdania 8 zaproszeń jednoosobowych na to wydarzenie. Aby

Więcej...

V Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Lesku!

V Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Lesku! LESKO / Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz Dyrekcja Szkoły serdecznie zapraszają na V Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego”, który odbędzie się 31 maja w Zespole Szkół Leśnych w Lesku. Rozpoczęcie o godzinie 8.30. Szczegóły na plakacie.  

Więcej...

PWSZ zaprasza na Sanockie Juwenalia!

PWSZ zaprasza na Sanockie Juwenalia!SANOK / Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku serdecznie zaprasza na Sanockie Juwenalia 2015, które odbędą się w dniach 22-23 maja. Gwiazdą imprezy będzie zespół O.S.T.R. & DJ HAEM. Na uczestników czeka wiele atrakcji: warsztaty fitness, turniej piłki nożnej, ognisko studenckie, koncerty i inne. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Obchody 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Lesku

Obchody 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Lesku Lesko / Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystości związane z 224. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Szczegóły poniżej.  

Więcej...

Pierwsze morsowanie po bieszczadzku w Polańczyku

Pierwsze morsowanie po bieszczadzku w PolańczykuPOLAŃCZYK / Towarzystwo Przyjaciół Polańczyka zaprasza na Pierwsze morsowanie po bieszczadzku, które odbędzie się 15 marca 2015 roku o godzinie 12.00 w Polańczyku. Spotkają się Bydgoskie Morsy i Żnińskie Morsy.

Więcej...

Zimowe tropy Żbików 2015 już w ten weekend!

Zimowe tropy Żbików 2015 już w ten weekend! BIESZCZADY / W ten weekend 21 lutego 2015 roku odbędą się VI Bieszczadzkie Wyścigi Rowerów Górskich pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego. Rozpoczęcie imprezy w Zagrodzie "Chryszczata" w Smolniku nad Osławą.  

Więcej...

Australijka w Bieszczadach

Australijka w Bieszczadach CISNA / 9 lutego (poniedziałek) będzie gościć w GCKiE Elżbieta Bednarczyk - mieszkająca na stałe w Australii poetka, autorka książek dla dzieci, tancerka i społeczniczka. Tego dnia odbędą się dwa spotkania: o godz. 11 dla dzieci i o godz. 18 dla dorosłych. Na oba spotkania wstęp wolny. Zapraszamy!  

Więcej...

Ferie z BDK w Lesku

Ferie z BDK w LeskuLESKO / Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na Ferie z BDK, które rozpoczną się Zabawą Noworoczną dla dzieci 1 lutego o godzinie 16.00. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Ferie w leskiej bibliotece

Ferie w leskiej biblioteceLESKO / Biblioteka Publiczna w Lesku zaprasza wszystkie dzieci organizowane przez siebie Ferie w bibliotece, które rozpoczną się od 3 lutego i potrwają do 12 lutego. Codziennie od godziny 11.00 do godziny 13.00 na najmłodszych czekają zajęcia czytelniczo-plastyczne, zabawy z plasteliną i wiele innych rozrywek. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Zabawa Choinkowa dla dzieci w BDK w Lesku

Zabawa Choinkowa dla dzieci w BDK w LeskuLESKO / Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza dzieci do lat 10 na Zabawę Choinkową, która odbędzie się 1 lutego 2015 roku w godzinach 16.00-18.00 w sali baletowej BDK. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Bieszczadzki Weekend Sportowy już 24-25 stycznia!

Bieszczadzki Weekend Sportowy już 24-25 stycznia! CISNA / Gminne Centrum Kultury i Ekologii zaprasza na "Bieszczadzki Weekend Sportowy”, który odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2015 roku. W programie m.in. Bieg narciarski „Tropem wilka”, Zimowy Maraton Bieszczadzki i koncerty zespołów: LENIWIEC, DENATURAT, DiANTi, WIEWIÓRKA NA DRZEWIE. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Wieczór Leśnych Ludzi - spotkanie drugie w GCKiE w Cisnej

Wieczór Leśnych Ludzi - spotkanie drugie w GCKiE w Cisnej CISNA / W dniu 16 stycznia br. o godz. 18 w Galerii Przy Pętli (siedziba GCKiE w Cisnej) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Wieczór Leśnych Ludzi”. Wydarzenie to ma na celu integrację środowiska zawodowych leśników oraz promocję ich – jak się okazuje – wszechstronnych i bogatych pasji artystycznych „leśnej braci”. Tym razem zapraszamy na

Więcej...

Finał konkursu „Najpiękniejsza szopka i kartka bożonarodzeniowa”

Finał konkursu „Najpiękniejsza szopka i kartka bożonarodzeniowa” LESKO / Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku i Zespół Szkół Samorządowych w Hoczwi zapraszają na finał konkursu „Najpiękniejsza szopka i kartka bożonarodzeniowa”, który odbędzie się 18 stycznia 2015 roku o godzinie 16.00 w sali widowiskowej BDK. W programie JASEŁKA w wykonaniu uczniów SP w Hoczwi i SP w Lesku.

Więcej...

WOŚP 2015 w Cisnej !

WOŚP 2015 w Cisnej ! Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej serdecznie zaprasza Państwa do udziału w koncertach i licytacji na rzecz WOŚP. W najbliższą niedzielę (11.01.2015) o godz. 17.00 wystąpią zespoły: "Denaturat 96" oraz "Łopienka".  Licytować będziemy również wszystkie wspaniałe fanty, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na WOŚP. Jak

Więcej...

Zaproszenie na Bieg „Tropem wilka”

Zaproszenie na Bieg „Tropem wilka”Nadleśnictwo Cisna serdecznie zaprasza na II edycję zawodów w narciarstwie biegowym „Tropem Wilka”, który odbędzie się 24 stycznia 2015 roku w Cisnej. Narciarze będą rywalizować na trasie 15 km, wiodącej leśną stokówką z Majdanu do Kalnicy, dla najmłodszych przewidziano dystans 3 km.   Bieg będzie elementem Bieszczadzkiego Weekendu Sportu,

Więcej...

Alaska daleko… Podkarpackie tuż, tuż - impreza promocyjna w Bystrem

Alaska daleko… Podkarpackie tuż, tuż - impreza promocyjna w Bystrem W dniach 16-18 stycznia 2015 roku w Bystrem koło Baligrodu odbędzie się impreza „Alaska daleko… Podkarpackie tuż, tuż”. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Pogoda Lesko z serwisu

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Promowane firmy

 

Nasze Lesko

150px-POL_Lesko_COA.svgLesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktMapa Leska
punktHistoria Leska
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Leska
punktMuzea Leska

Komunikacja

ikonka_7Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktPKS Lesko


punktPrywatni


Artykuły sponsorowane

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Jak pracują freelancerzy
  Johny Jackson 15.01.2018 17:53
  I was recommended this web site by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as no ...
   
 • Jak pracują freelancerzy
  Johny Jackson 12.01.2018 20:18
  Everyone loves what you guys tend to be up too. This type of clever work and reporting! Keep up ...
   
 • PKS Lesko
  i internet slang 05.01.2018 18:01
  You will get to check out honest review about The Chan Do i internet slang: https://mexicom.org Success ...
   
 • Kontakt
  Twilaanact 27.12.2017 01:50
  Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solving of Google, Facebook ...
   
 • Kontakt
  JuliezKer 25.11.2017 09:30
  Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja ...