Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

maciek1

2

Partnerzy

lesko2

sanok2_kopia

lesko

zarszyn

besko

 

ustrzyki

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem leskoonline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice Lesko


Stowarzyszenia

Partie Sanok
Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Konsultacje społeczne z przedstawicielami oświaty

LESKO / Po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Lesku zorganizowała konsultacje społeczne w celu uzyskania rzetelnych informacji, które będą wykorzystane przy konstruowaniu „mapy zagrożeń”. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, dyrektor Bursy Szkolnej, dyrektor Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „SOS” oraz dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.  Każdy z zaproszonych gości miał okazję wypowiedzieć się na temat zagrożeń. 
 
1379436391
 
Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lesku odbyły się konsultacje społeczne z dyrektorami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu leskiego, dyrektor Bursy Szkolnej w Lesku, dyrektor Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „SOS” w Lesku oraz dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesku.
 
Spotkaniu przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkom. Roland Szczepanik, który omówił założenia programu „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce” oraz wynikające z niego rekomendacje mające na celu wymianę doświadczeń, wiedzy i spostrzeżeń mogących być wykorzystane w zdefiniowaniu zagrożeń występujących na terenie powiatu leskiego. Dyskusję na temat zagrożeń występujących w powiecie leskim rozpoczął Wicestarosta Leski Wiesław Kuzio. Każdy z zaproszonych gości mógł w oparciu o doświadczenie, wiedzę i własne spostrzeżenia podać informacje, które zostaną poddane analizie i wykorzystane przy tworzeniu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”.
 
Poruszane kwestie dotyczyły w szczególności bezpieczeństwa uczniów na drogach, ujawniania młodzieży pijącej alkohol w miejscach publicznych, a także przypadków zaśmiecania i niszczenia mienia użyteczności publicznej przez młodych ludzi. Zwrócono też uwagę na potrzebę dalszego edukowania dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie bezpieczeństwa. Poruszono temat zwiększenia liczby patroli pieszych w miejscach szczególnie narażonych na zagrożenia tj. okolice szkół, parków itp.  
 
Każdy może pomóc w tworzeniu map zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu leskiego - wystarczy przesłać informacje na specjalnie uruchomioną skrzynkę kontaktową poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W sprawie "Map zagrożeń" można też kontaktować się ze swoim dzielnicowym lub z najbliższą jednostką policji.
 
Komenda Powiatowa Policji w Lesku składa serdeczne podziękowania Staroście Leskiemu, dyrektorom Zespołu Szkół Publicznych w Olszanicy, Liceum Ogólnokształcącego w Lesku, Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, Gimnazjum Publicznego w Lesku, Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych, Zespołu Szkół w Bóbrce, Publicznego Gimnazjum w Mchawie, Zespołu Szkół w Wołkowyi, Zespołu Szkół w Myczkowie oraz dyrektorom Bursy Szkolnej w Lesku, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesku i Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „SOS” w Lesku za szczególne zainteresowanie tą nową inicjatywą społeczną.
 
KPP Lesko
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Lesko z serwisu

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Promowane firmy

 

Nasze Lesko

150px-POL_Lesko_COA.svgLesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktMapa Leska
punktHistoria Leska
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Leska
punktMuzea Leska

Komunikacja

ikonka_7Lesko – miasto położone na prawym brzegu Sanu, na pograniczu Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego - zwane jest "Bramą Bieszczadów"...więcej

punktPKS Lesko


punktPrywatni


Artykuły sponsorowane

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Jak pracują freelancerzy
  Johny Jackson 15.01.2018 17:53
  I was recommended this web site by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as no ...
   
 • Jak pracują freelancerzy
  Johny Jackson 12.01.2018 20:18
  Everyone loves what you guys tend to be up too. This type of clever work and reporting! Keep up ...
   
 • PKS Lesko
  i internet slang 05.01.2018 18:01
  You will get to check out honest review about The Chan Do i internet slang: https://mexicom.org Success ...
   
 • Kontakt
  Twilaanact 27.12.2017 01:50
  Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solving of Google, Facebook ...
   
 • Kontakt
  JuliezKer 25.11.2017 09:30
  Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja ...